Jak należy zweryfikować sklep internetowy?

Ania

Zanim dokonamy zakupów w jakimkolwiek sklepie internetowym, należy dokładnie go zweryfikować. Uwagę powinniśmy przywiązywać nie tylko do regulaminu e-sklepu, ale przede wszystkim do zakładki kontakt. Sprawdzić należy czy są w niej podane szczegółowe dane kontaktowe, a także numer NIP i REGON. Za pomocą tych numerów możemy bowiem zweryfikować, czy dane przedsiębiorstwo nadal prowadzi działalność w sieci i czy charakter przedsiębiorstwa jest zgodny z opisem zamieszczonym na witrynie internetowej. 
Ponadto warto spróbować nawiązać bezpośredni kontakt ze sklepem, za pośrednictwem maila, bądź wykonując telefon na numer podany na stronie www. Dzięki temu dość szybko rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości związane z danym e-sklepem. Poszukać możemy także informacji o sklepie na forach tematycznych i katalogach stron www. Jeśli pojawiają się tam wpisy, sugerujące nieuczciwość sklepu, najlepszym rozwiązaniem będzie rezygnacja z zakupów w nim.

Drukujemy naklejki reklamowe do akcji promocyjnych JASTRZĘBSKA SPÓŁKA WĘGLOWA hurtownia zabawek Swede

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Czy systemy płatności online są bezpieczne?

W trosce o klienta i szybkość transakcji w sieci, powstało mnóstwo firm pośredniczących w zakupach online. To właśnie z ich pomocą, pieniądze są transferowane niemal w czasie rzeczywistym. Błyskawiczne płatności nie są jednak pozbawione wad. W przypadku zerwania połączenia z Internetem istnieje bowiem ryzyko, że dana transakcja nie zostanie zaksięgowana […]